Ödüllü Sorular Cevapları

Mobil Marketlerde, özellikle de Google Play’de bolca karşılaştığımız popüler oyunlardan birisi de Ödüllü Sorular Oyunu. Bu ve benzeri tüm oyunlarda genel kültüre bağlı sorular sorulmakta ve bu soruların belli bir miktarına doğru cevabı verdiğinizde size hediyeler vermekteler.

Sponsor Bağlantılar

Bunun için öncelikle oyun içinde hakim olduğunuz bir kategoriyi seçmenizi tavsiye ediyoruz. Biz bunun için Dizi kategorisini seçtik ve dizilerle ilgili karşımıza çıkan bazı soruların cevaplarını sizler için paylaşıyoruz. Aşağıda Dizi kategorisi Ödüllü Sorular Cevapları bulabilirsiniz.

 

Bu bölümlerde bulduğumuz Ödüllü Sorular ise şunlar; Ezel dizisinde Ezel’in eski adı Ömer’di, Diriliş Ertuğrul dizisinde Candar Bey’in kızının adı, Avrupa Yakası dizisinin son bölümü 10 yıl önce çekilmişti, Yeşil Deniz dizisi Tire’de çekilmiştir, Ertuğrul Bey’in hanımının adı nedir, Kurtlar Vadisi 8 kere isim değiştirmiştir, Arka Sokaklar dizisi çekimleri 2006’da başlamıştır, Kırgın Çiçekler dizisi Show Tv’de yayınlanmaktadır, Ezel dizisi 2 sezon devam etmiştir.

Ödüllü Sorular Cevapları

Ezel dizisinde Ezel’in eski adı Ömer’di : DOĞRU
Diriliş Ertuğrul dizisinde Candar Bey’in kızının adı : ASLIHAN
Avrupa Yakası dizisinin son bölümü 10 yıl önce çekilmişti : YANLIŞ
Yeşil Deniz dizisi Tire’de çekilmiştir : YANLIŞ
Ertuğrul Bey’in hanımının adı nedir : HALİME
Diriliş Ertuğrul’un yönetmeni kimdir : METİN GÜNAY
Kurtlar Vadisi 8 kere isim değiştirmiştir : YANLIŞ
Arka Sokaklar dizisi çekimleri 2006’da başlamıştır : DOĞRU
Kırgın Çiçekler dizisi Show Tv’de yayınlanmaktadır : YANLIŞ
Ezel dizisi 2 sezon devam etmiştir : DOĞRU

 

Bu yazımızda Ödüllü Sorular Dizi Kategorisi cevaplarından bazılarını sizler için paylaştık. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Bizi takip etmeyi sakın unutmayın. Ayrıca mobil uygulamamızı da bu adresten indirebilir ve tüm cevapları cebinizden takip edebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.