Söz Dizisi Bilgi Yarışması Cevapları

Çok izlenen dizilerden birisi olan Söz Dizisi ile ilgili soruların sorulduğu Söz Dizisi Bilgi Yarışması Cevapları bundan sonra sayfalarımızda yer alacak. Söz Dizisi için kurgulanmış sorularda takıldığınız yerlerde paylaşımlarımız ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Söz Cevapları tüm dizi bölümlerinden karışık olarak sorular ile oynanıyor. Biz sizler için 10 adet soru ve cevap paylaştık. Eğer cevapları paylaşmaya devam etmemizi isterseniz yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Sponsor Bağlantılar

Bu yazımızdaki Söz Dizisi Soruları ise şu şekilde; Erdem Yarbay’ın gerçek ismi nedir, Ekipte en çok şehit olmak isteyen kimdir, Çapkınlıkla tanınan askerin lakabı nedir, Annesi Türk babası Fransız olan muhabir kimdir, Ekibin en çalışkanı kimdir, Kurtdereli’nin oğlunun adı nedir, Hangi askerin lakabı yanlıştır, Kimin çocuğu olmuyor, Deli dolu atılgan ve en önde gitmek isteyen kimdir, Feyzullah’ın annesi Feyzullah’ın nerede askerlik yaptığını zanneder.

Söz Dizisi Cevapları

Erdem Yarbay’ın gerçek ismi nedir: NİHAT ALTINKAYA
Ekipte en çok şehit olmak isteyen kimdir: MÜCAHİT
Çapkınlıkla tanınan askerin lakabı nedir: KARABATAK
Annesi Türk babası Fransız olan muhabir kimdir: EYLEM
Ekibin en çalışkanı kimdir: ZAFER
Kurtdereli’nin oğlunun adı nedir: ÖMER
Hangi askerin lakabı yanlıştır: FEYZULLAH-KORKAK
Kimin çocuğu olmuyor: FATMA
Deli dolu atılgan ve en önde gitmek isteyen kimdir: MÜCAHİT
Feyzullah’ın annesi Feyzullah’ın nerede askerlik yaptığını zanneder: MUĞLA

 

Söz Cevapları için ilk yazımızı paylaştık. Söz oyunu için 10 soru-cevap paylaştık. Sorular karışık geldiği için maalesef belli bir sırası yok. O yüzden Söz Dizisi Bilgi Yarışması Cevaplarını takıldığınız sorulara bakarak çözümleyebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Bizi takip etmeyi unutmayın. Ayrıca mobil uygulamamızı da bu adresten indirebilir ve tüm cevapları cebinizden takip edebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.